Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր Սիմոնյանը։ Հանձնաժողովը քննարկել է 15 բարեգործական ծրագիր։ Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան»... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Ռուբիկ Հարությունյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության արտակարգ իրավիճակների նախարարի տեղակալ։
Այսօր Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է բրազիլահայ հայտնի դերասան, Ռիո դե Ժանեյրո քաղաքի ավագանու փոխնախագահ Ստեփան Ներսեսյանին, ով առաջին անգամ ճանաչողական այցով գտնվում է պատմական հայրենիքում։ Ողջունելով հյուրին, Տիգրան Սարգսյանը... մանրամասն »

Пятница, 11 Сентябрь 2009
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 15 благотворительных программ. В частности, были обсуждены и утверждены осуществляемые... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Рубик Арутюнян назначен заместителем Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Армения.
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял известного бразильского актера армянского происхождения, вице-председателя муниципального совета города Рио-де-Жанейро Степана Нерсесяна, который впервые с ознакомительным визитом находится на... подробности »