ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի մասնակցությամբ այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել «Մեկ ազգ, մեկ մշակույթ» հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նիստ։ ՀՀ վարչապետը կարևորել է հիմնադրամի դերը մշակութային ծրագրերի իրականացման գործում` հատկապես սփյուռքի հետ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած պատվիրակությունը հունիսի 20-21-ը աշխատանքային այցով գտնվում էր Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության մայրաքաղաք Ստեփանակերտում։ «Բրիջ Արցախ» տնտեսական համաժողովին մասնակցող պատվիրակության կազմում էին ՀՀ կառավարության... մանրամասն »

С участием Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна сегодня в Правительстве РА состоялось заседание Совета попечителей Фонда «Одна нация, одна культура». Премьер-министр РА отметил важную роль Фонда в деле осуществления культурных программ, особенно в плане... подробности »
Возглавляемая Премьер-министром РА Тиграном Саркисяном делегация 20-21 июня с рабочим визитом находилась в столице Нагорно-Карабахской Республики городе Степанакерте. В составе принявшей участие в Экономическом форуме «Бридж Арцах» делегации были Руководитель... подробности »