Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր-Սիմոնյանը։ Հանձնաժողովը քննարկել է 11 բարեգործական ծրագիր։ Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են` «Հայաստան»... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության Կալինինգրադի մարզի նահանգապետ Գեորգի Բոոսին։ ՀՀ կառավարության ղեկավարը, ողջունելով հյուրին, խոսել է հայ-ռուսական հարաբերությունների զարգացման նոր հնարավորությունների մասին, որոնց շարքում կարևոր... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր Արմենիա Մարիոթ հյուրանոցում մասնակցել է տեղեկատվական, հեռահաղորդակցական և բարձր տեխնոլոգիաների «ԴԻՋիԹեք բիզնես» ամենամյա համաժողովին։ Միջոցառման բացման արարողությունը վերապահվել է Տիգրան Սարգսյանին։ Համաժողովին... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հունիսի 20-21-ը աշխատանքային այցով կմեկնի Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն` մայրաքաղաք Ստեփանակերտում հրավիրված «BRIDGE ARTSAKH» տնտեսական համաժողովին մասնակցելու նպատակով։ Այցի շրջանակում նախատեսվում է նաև ՀՀ վարչապետի գլխավորած... մանրամասն »

Пятница, 19 Июнь 2009
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 11 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и утверждены:... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял губернатора Калининградской области Российской Федерации Георгия Бооса. Глава Правительства РА, приветствуя гостя, говорил о новых возможностях развития армяно-российских отношений, в ряду которых важное место... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня в гостинице «Армения Мариотт» принял участие в ежегодном форуме информационных, телекоммуникационных и высоких технологий «DigiTec Business». Право открытия мероприятия было предоставлено Тиграну Саркисяну. На форуме... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян 20-21 июня с рабочим визитом отбудет в Нагорно-Карабахскую Республику для участия в Экономическом форуме «BRIDGE ARTSAKH», который состоится в столице республики городе Степанакерте. В рамках визита также предусмотрена встреча... подробности »