Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր-Սիմոնյանը։ Հանձնաժողովը քննարկել է 10 բարեգործական ծրագիր։ Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան»... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ կառավարությունում սկսվել է ՀՀ նախարարությունների և ՀՀ կառավարությանն առընթեր մարմինների ղեկավարների 2008թ. գործունեության հաշվետվությունների քննարկումը։ Օրվա առաջին կեսին հաշվետվությամբ հանդես են եկել ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարարը, ՀՀ ԿԱ... մանրամասն »

Сегодня в Правительстве РА началось обсуждение отчетов министров РА и руководителей органов при Правительстве РА о деятельности за 2008 год. В первой половине дня с отчетом выступили Министр энергетики и природных ресурсов РА, начальник Главного управления гражданской... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии С имон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 10 благотворительны х программ. В частности, были рассмотрены и... подробности »