Շաբաթ, 15 Մարտի 2008
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Սաուդյան Արաբիայի արքայազն, «Քինգդըմ հոլդինգ» ընկերության նախագահ Ալուալիդ բին Թալալ բին Աբդուլազիզ ալ Սաուդին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Արքայազնը նախ շնորհավորել է Սերժ Սարգսյանին` ՀՀ նախագահ ընտրվելու... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության նախագահի պաշտոնում ընտրվելու առիթով, շարունակում են շնորհավորական հեռագրեր ստացվել Սերժ Սարգսյանի անունով: Բրազիլիայի Դաշնային Հանրապետության նախագահ Լուիս Ինասիո Լուլա դա Սիլվայի ուղերձում, մասնավորապես, ասված է. «Ընդունեք իմ լավագույն... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր կառավարությունում հանդիպում է ունեցել հանրապետության փոքր և միջին ձեռնարկատիրության ոլորտի ներկայացուցիչների` գործարարների միությունների, ասոցիացիաների, հիմնադրամների, ՀԿ-ների ղեկավարների հետ, որին մասնակցել են նաև ՀՀ ֆինանսների և... մանրամասն »

Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял Принца Саудовской Аравии, президента компании « Кингдом холдинг » Алуалида бин Талала бин Абдулазиза аль Сауда и возглавляемую им делегацию. Принц прежде всего поздравил Сержа Саргсяна с избранием на должность... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня в Правительстве имел встречу с представителями сферы малого и среднего предпринимательства республики: руководителями союзов, ассоциаций, фондов предпринимателей, общественных организаций, в которой также приняли участие... подробности »
В связи с избранием на должность Президента Республики Армения на имя Сержа Саргсяна продолжают поступать поздравительные телеграммы. В послании Президента Федеративной Республики Бразилия Луиса Инасио Лула да Силва, в частности, говорится: « Примите мои... подробности »