ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է ԱՊՀ անդամ պետությունների գլխավոր դատախազների համակարգող խորհրդի նիստի մասնակիցներին: Ողջունելով առաջին անգամ մեր երկրում անցկացվող ԱՊՀ երկրների գլխավոր դատախազների հավաքի մասնակիցներին, ինչպես նաև շնորհավորելով ՌԴ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի որոշմամբ Վահե Դանիելյանը նշանակվել է ՀՀ առևտրի և տնտեսական զարգացման նախարարի տեղակալ: Համառոտ կենսագրական տվյալներ Վահե Դանիելյանը ծնվել է 1975թ. Երևանում: 1992-1997թթ. սովորել և գերազանցությամբ ավարտել է Երևանի ժողովրդական տնտեսության... մանրամասն »

Вторник, 9 Октябрь 2007
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял участников заседания Координационного совета генеральных прокуроров государств – участников СНГ. Приветствуя участников впервые проводимого в нашей стране сбора генеральных прокуроров государств – участников СНГ, а... подробности »
Решением Премьер-министра РА Сержа Саргсяна Ваге Даниелян назначен заместителем Министра торговли и экономического развития РА. Краткие биографические данные Ваге Даниелян родился в 1975 году в Ереване. В 1992-1997 гг. учился и с отличием окончил факультет... подробности »