ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի մոտ այսօր շարունակվել են ՀՀ նախարարությունների և պետական կառավարման մարմինների ղեկավարների 2006թ. գործունեության հաշվետվությունների քննարկումները: Օրվա ընթացքում իրենց գերատեսչությունների կատարած տարեկան աշխատանքների մասին վարչապետին... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի ուղերձը Հայոց բանակի կազմավորման 15-ամյակի առթիվ
Սիրելի հայրենակիցներ, Հայոց բանակի հրամանատարներ և զինվորներ, Շնորհավորում եմ բոլորիդ մեր ժողովրդի և անկախ պետականության ամենանշանակալից տոներից մեկի՝ Հայոց բանակի կազմավորման 15-ամյակի առթիվ: Մեկուկես տասնամյակ առաջ Հայաստանի անկախության հետ ծնունդ... մանրամասն »
ՀՀ նախարարությունների և ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետական կառավարման մարմինների 2006թ. գործունեության հաշվետվությունների սեղմագրերին կարող եք ծանոթանալ կառավարության վեբ կայքում՝ նախարարություններ ենթաբաժնում:

Сегодня в Правительстве состоялось заседание Совета управления Государственной некоммерческой организации (ГНКО) « Вызов тысячелетия – Армения », которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Совет обсудил квартальный отчет за... подробности »
У Премьер-министра РА Андраника Маргаряна сегодня продолжились обсуждения отчетов о деятельности за 2006 год руководителей министерств РА и органов государственного управления при Правительстве РА. В течение дня Премьер-министру доложили о выполненной за прошедший год... подробности »
Послание Премьер-министра РА Андраника Маргаряна по случаю 15-летия создания Армянской армии
Дорогие соотечественники, командиры и воины Армянской армии, Поздравляю всех вас с одним из самых значимых праздников нашего народа и независимой государственности – 15- летием создания Армянской армии. Рожденная полтора десятилетия назад вместе с независимостью... подробности »