ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Հունաստանի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարարի տեղակալ Էվրիպիդիս Ստիլիանիդիսին, որը Հայաստանում է գտնվում Երևանում անցկացվող հայ-հունական տնտեսական, արդյունաբերական և գիտատեխնիկական համագործակցության... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի ողջույնի խոսքը Հավաքական անվտանգության պայմանագրի կազմակերպության (ՀԱՊԿ) անդամ պետությունների՝ թմրանյութերի ապօրինի շրջանառությանը հակազդման հարցերով զբաղվող մարմինների ղեկավարների համակարգող խորհրդի նիստում
Նիստի հարգելի մասնակիցներ, Թույլ տվեք Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և անձամբ իմ անունից ողջունել ձեզ հայոց հինավուրց հողում և մաղթել ակտիվ ու արդյունավետ աշխատանք: Ինձ համար հաճելի է նշել, որ Հավաքական անվտանգության պայմանագրի կազմակերպության անդամ... մանրամասն »

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял заместителя Министра иностранных дел Греческой Республики Эврипидиса Стилианидиса, который находится в Армении с целью участия в проходящем в Ереване четвертом заседании Армяно-греческой межправительственной... подробности »
Приветственное слово Премьер-министра Республики Армения, господина Маргаряна Андраника Наапетовича на заседании Координационного совета руководителей компетентных органов по противодействию незаконному обороту наркотиков (КСОПН) государств - членов ОДКБ
Уважаемые участники заседания! Позвольте от имени Правительства Республики Армения и от себя лично поприветствовать всех Вас на древней армянской земле, пожелать активной и плодотворной работы. Мне очень приятно, что Заседание Координационного Совета... подробности »