Ներման, քաղաքացիության, պարգևների և կոչումների շնորհման բաժին
1994-1996 թթ. - Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի ներման, քաղաքացիության, պարգևների և կոչումների բաժնի 1-ին կարգի մասնագետ
1996-1998 թթ. - Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի ներման, քաղաքացիության, պարգևների և կոչումների բաժնի առաջատար մասնագետ
1998-1999 թթ. - Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի ներման, քաղաքացիության, պարգևների և կոչումների վարչության գլխավոր մասնագետ
1999-2017 թթ. - Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի ներման, քաղաքացիության, պարգևների և կոչումների վարչության պետի տեղակալ
2017թ. նոյեմբեր-2018թ. հունիս - Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի ներման, քաղաքացիության, պարգևների և կոչումների վարչության պետի պաշտոնակատար
2018թ. հունիսի 20-ին նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության Վարչապետի աշխատակազմի ներման, քաղաքացիության, պարգևների և կոչումների շնորհման բաժնի պետ
Ունի պահեստազորի ավագ լեյտենանտի զինվորական կոչում, ՀՀ քաղաքացիական ծառայության 2-րդ դասի պետական խորհրդականի դասային աստիճան:

Отдел по вопросам амнистии, гражданства, наград и присвоения званий
1994-1996 гг. - специалист 1-го класса Управления по вопросам амнистии, гражданства, наград и присвоения званий аппарата президента Армении
1996-1998 гг. - ведущий специалист Управления по вопросам амнистии, гражданства, наград и присвоения званий аппарата президента Армении
1998-1999 гг. - главный специалист Управления по вопросам амнистии, гражданства, наград и присвоения званий аппарата президента Армении
1999-2017 гг. - заместитель начальника Управления по вопросам амнистии, гражданства, наград и присвоения званий аппарата президента Армении
С ноября 2017 г. по июнь 2018 г. - и.о. начальника Управления по вопросам амнистии, гражданства, наград и присвоения званий аппарата президента Армении
20 июня 2018 г. назначен начальника Отдела по вопросам амнистии, гражданства, наград и присвоения званий аппарата премьер-министра