Հինգշաբթի, 3 Ապրիլի 2014
Արարատի և Արմավիրի մարզերում ձկնաբուծության նպատակով նոր հորատանցքերի ջրօգտագործման թույլտվության չի տրամադրվելու
ՀՀ կառավարության որոշմամբ խստացվել է խորքային հորերի հորատումն իրականացնող սարքավորումների աշխատանքի հսկողությունը: Ինչպես նիստից հետո ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում կայացած ասուլիսում նշել է ՀՀ բնապահպանության նախարար Արամ Հարությունյանը, դա կնպաստի ապօրինի... մանրամասն »
Սահմանադրական դատարանի որոշումը նպաստելու է ՀՀ-ում սոցիալական ապահովության համակարգի հետագա զարգացմանը. Հրայր Թովմասյան
«Մենք ունենք Սահմանադրական դատարանի որոշում, որը ոչ միայն նպաստելու է մեր իրավական համակարգի հետագա զարգացմանը, այլ ցույց է տալիս իր տեղն ու դերը երկրում մարդու իրավունքների պաշտպանության գործում» ,- այս մասին ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում այսօր կայացած... մանրամասն »

Четверг, 3 Апрель 2014
В Араратской и Армавирской областях разрешений на водопользование из новых скважин с целью рыбоводства предоставляться не будет
Постановлением Правительства РА ужесточен контроль за работой оборудования, осуществляющего бурение глубинных колодцев. Как заявил после заседания на состоявшейся в пресс-центре Правительства РА пресс-конференции Министр охраны РА Арам Арутюнян, это будет... подробности »
Грайр Товмасян: решение Конституционного суда будет способствовать дальнейшему развитию системы социального обеспечения в РА
«У нас есть решение Конституционного суда, которое не только будет способствовать дальнейшему развитию нашей правовой системы, но и показывает ее место и роль в деле защиты прав человека в стране», - заявил на состоявшейся сегодня в пресс-центре Правительства РА... подробности »