Հինգշաբթի, 15 Փետրվարի 2018
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը փետրվարի 16-17-ին աշխատանքային այցով գտնվելու է Մոսկվայում: Կառավարության ղեկավարը նախատեսում է հանդիպումներ ունենալ մի շարք հայ և ռուս գործարար շրջանակների ներկայացուցիչների հետ, որոնց հետ քննարկվելու են ընթացիկ եւ հեռանկարային ծրագրեր:... մանրամասն »
«Ֆանտաստիկ հնարավորություն ունեք մասնակցելու մեր երկրի կառավարման գործընթացում». Վարչապետը հանդիպել է YES Armenia ծրագրի մասնակիցներին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է YES Armenia ծրագրի երիտասարդ փորձագետներին, ովքեր ներգրավված են պետական նախարարությունների և այլ պետական գերատեսչությունների տարբեր նախագծերում: Ողջունելով երիտասարդներին կառավարությունում՝ Կարեն Կարապետյանը նշել է, որ պետական... մանրամասն »
Կառավարությունը նախատեսում է կոնկրետ գործողություններ իրականացնել միջազգային թվային վարկանիշներում հայաստանյան ցուցանիշի բարելավման և առաջընթացի ապահովման համար
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կառավարության ղեկավարի առաջին հանձնարարականը բժշկասոցիալական փորձաքննության ոլորտի... մանրամասն »

Четверг, 15 Февраль 2018
Премьер-министр Карен Карапетян 16-17 февраля будет с рабочим визитом находиться в Москве. Глава Правительства планирует провести встречи с рядом представителей армянских и российских деловых кругов, с которыми будут обсуждены текущие и перспективные программы. В... подробности »
«У вас фантастические возможности для участия в процессе управления нашей страной»: Премьер-министр встретился с участниками программы YES Armenia
Премьер-министр Карен Карапетян принял молодых экспертов программы YES Armenia, которые вовлечены в различные проекты министерств и других государственных ведомств. Приветствуя представителей молодежи в Правительстве, Карен Карапетян отметил, что работа в системе... подробности »
Правительство планирует осуществить конкретные действия для улучшения показателя Армении в международных цифровых рейтингах и обеспечения прогресса
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Премьер-министр сперва поручил Министру труда и социальных вопросов и Министру... подробности »