Հինգշաբթի, 1 Փետրվարի 2018
Վարչապետը հանձնարարել է վերացնել գույքի կամ դրամական միջոցների արգելանքի առկայության դեպքում ապրանքների մաքսազերծման խոչընդոտները
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կառավարության ղեկավարի առաջին հանձնարարականը հանրապետական գործադիր մարմինների... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանը Ալմաթիում կմասնակցի Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նիստին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունն այսօր երկօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Ղազախստան՝ Ալմաթի քաղաքում կայանալիք Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի հերթական նիստին մասնակցելու նպատակով: Նախատեսված է նաև վարչապետի մասնակցությունը և... մանրամասն »

Четверг, 1 Февраль 2018
Премьер-министр поручил устранить препятствия на пути растаможивания товаров при аресте имущества или денежных средств
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Премьер-министр поручил руководителям республиканских исполнительных органов в... подробности »
Карен Карапетян примет участие в заседании Евразийского межправительственного совета в Алматы
Делегация во главе с премьер-министром Армении Кареном Карапетяном сегодня с двухдневным официальным визитом направится в Казахстан для участия в очередном заседании Евразийского межправительственного совета, который состоится в городе Алматы. Запланировано также... подробности »