Երեքշաբթի, 19 Դեկտեմբերի 2017
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Արժույթի միջազգային հիմնադրամի հայաստանյան առաքելության ղեկավար Հոսեյն Սամիեիի գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը կարևորել է Հայաստան-Արժույթի միջազգային հիմնադրամ համագործակցությունը և շնորհակալություն հայտնել ՀՀ... մանրամասն »
Կառավարությունում Արարատյան դաշտի ստորերկրյա ջրային ռեսուրսների արդյունավետ օգտագործմանը վերաբերող հարցեր են քննարկվել
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում ներկայացվել են Արարատյան դաշտում ձկնաբուծական տնտեսությունների կողմից ջրային ռեսուրսների պահպանության նկատմամբ ուսումնասիրությունների արդյունքներն ու... մանրամասն »

Премьер-министр принял главу миссии Международного валютного фонда в Армении
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял делегацию во главе с руководителем миссии Международного валютного фонда (МВФ) в Армении Хоссейном Самье. Премьер-министр отметил важность сотрудничества между Арменией и МВФ и поблагодарил за постоянную техническую... подробности »
В Правительстве обсуждены вопросы эффективного использования подземных водных ресурсов Араратской долины
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось совещание, в ходе которого были представлены результаты изучений использования рыбоводческими хозяйствами водных ресурсов в Араратской долине и мероприятия, направленные на... подробности »