Հինգշաբթի, 3 Օգոստոսի 2017
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում քննարկվել է Հայաստանի գործարար միջավայրի բարելավման (Doing Business) 2017 թվականի միջոցառումների իրականացման ընթացքը: Զեկուցվել է, որ ընթացիկ տարվա համար նախատեսված 49... մանրամասն »
Վարչապետը հանձնարարել է աջակցություն ցուցաբերել տարերային աղետներից տուժած համայնքների հողօգտագործողներին
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կառավարության ղեկավարի առաջին հանձնարարականը վերաբերում է տարերային աղետների... մանրամասն »

Четверг, 3 Август 2017
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось совещание, в ходе которого был обсужден ходе осуществления в 2017 году мероприятий по улучшению бизнес-среды (Doing Business). Было доложено, что из намеченных на текущий год 49 мероприятий уже... подробности »
Премьер-министр поручил оказать поддержку землепользователям общин, пострадавших от стихийных бедствий
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Глава Правительства поручил министрам сельского хозяйства, территориального... подробности »