Ուրբաթ, 19 Մայիսի 2017
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի և Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային ծրագրերի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը: Խորհրդին են ներկայացվել Գյումրիի շրջանցիկ և Գյումրի-Բավրա... մանրամասն »
Վարչապետը և Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանը քննարկել են երկկողմ տնտեսական գործակցությանն առնչվող հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների արտակարգ և լիազոր դեսպան Ռիչարդ Միլսին: Կառավարության ղեկավարը կարևորել է նման ձևաչափով պարբերական հանդիպումները, որոնք լավ հնարավորություն են հայ-ամերիկյան... մանրամասն »
Կապիտալ շինարարության ոլորտի զարգացման աղբյուրներից մեկը համարում ենք Պետգույքի կառավարման վարչության էֆեկտիվ աշխատանքը. Կարեն Կարապետյան
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այցելել է ՀՀ պետական գույքի կառավարման վարչություն, ծանոթացել ոլորտում իրականացվող գործընթացներին, պետական գույքի մասնավորեցման ծրագրերին և իրականացվող բարեփոխումների ընթացքին: Կառավարության ղեկավարը, ներկայացնելով վարչության... մանրամասն »

Пятница, 19 Май 2017
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета управления инвестиционными программами дорожного коридора «Север-Юг» и Устойчивого городского развития. Совету были представлены результаты... подробности »
Премьер-министр и посол США в Армении обсудили вопросы двустороннего экономического сотрудничества
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла Соединенных Штатов Америки в Республике Армения Ричарда Милса. Глава Правительства указал на важность периодических встреч в таком формате, которые являются хорошей возможностью для... подробности »
Карен Карапетян: одним из источников развития сферы капитального строительства считаем эффективную работу Управления по управлению госимуществом
-министр Карен Карапетян посетил Управление при Правительстве РА по управлению государственным имуществом, ознакомился с осуществляемыми в сфере процессами, программами приватизации госудаственного имущества и ходом проводящихся реформ. Говоря об ожиданиях от... подробности »