Ուրբաթ, 24 Փետրվարի 2017
Վրաստանի կառավարության հետ բոլոր ուղղություններով ունենք պայմանավորվածություններ. Կարեն Կարապետյանը հանդիպել է վիրահայ համայնքին
Վրաստան կատարած պաշտոնական այցի երկրորդ օրը Հայաստանի վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարական պատվիրակության անդամներն այցելել են Թբիլիսիի «Հերոսների» հրապարակ և ծաղկեպսակ դրել հուշակոթողին: Այնուհետև Կարեն Կարապետյանն ուղևորվել է Թբիլիսիի Ս.... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանը հյուրընկալվել է Համայն Վրաստանի Կաթողիկոս-Պատրիարք Իլյա Երկրորդին
Պաշտոնական այցով Վրաստանում գտնվող ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը հյուրընկալվել է Նորին Սրբություն Համայն Վրաստանի Կաթողիկոս-Պատրիարք Իլյա Երկրորդին: Համայն Վրաստանի Կաթողիկոսը ողջունել է ՀՀ վարչապետի այցը Վրաստան և վստահություն հայտնել, որ այն կնպաստի երկու բարեկամ... մանրամասն »

Карен Карапетян встретился с армянской общиной Грузии: С Правительством Грузии по всем направлениям у нас есть договоренности
На второй день официального визита в Грузию члены правительственной делегации во главе с Премьер-министром Кареном Карапетяном посетили Площадь Героев в Тбилиси и возложили венок к монументу. Затем Карен Карапетян отправился в тбилисскую церковь Сурб Геворг, где... подробности »
Карен Карапетян встретился с Католикосом-Патриархом всея Грузии Илией Вторым
Находящийся с официальным визитом в Грузии Премьер-министр РА Карен Карапетян встретился со Святейшим и Блаженнейшим Католикосом-Патриархом всея Грузии Илией Вторым. Католикос-Патриарх всея Грузии приветствовал визит Премьер-министра РА в Грузию и выразил... подробности »