Հինգշաբթի, 20 Հոկտեմբերի 2016
Մեր ներուժը, կապիտալը և ռեսուրսը հայ մարդն է, անկախ նրանից, նա ապրում է Հայաստանում, թե դրսում. Կարեն Կարապետյան
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է «Հայոց պետականությունը` միասնության առանցք» խորագրով լրագրողների 8-րդ համահայկական համաժողովի մասնակիցներին: Ողջունելով տարբեր երկրներում գործունեություն ծավալող հայազգի լրագրողներին` կառավարության ղեկավարը կարևորել է... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Կարեն Կարապետյանի ելույթը Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովում Հայաստանի Հանրապետության կառավարության ծրագիրը ներկայացնելիս
Ազգային ժողովի հարգարժա՛ն նախագահ, Հարգելի՛ պատգամավորներ, Շնորհակալություն եմ հայտնում՝ Հայաստանի Հանրապետության կառավարության ծրագիրը ներկայացնելու հնարավորությունն ընձեռելու համար, ծրագիր, որը ներկայացնում է մեր թիմի տեսլականը՝ ուղղված Հայաստանի... մանրամասն »
Վարչապետը հանձնարարականներ է տվել տրանսպորտի, լիցենզավորման, ընդերքի և ԴԱՀԿ-ի գործունեության հետ կապված խնդիրների վերաբերյալ
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը վարչապետը հանձնարարականներ է տվել մի շարք ոլորտների հետ կապված. «Տրանսպորտ. ակտուալ են մնում գյուղական բնակավայրերում տրանսպորտի... մանրամասն »

Четверг, 20 Октябрь 2016
Карен Карапетян: нашим потенциалом, капиталом и ресурсом является армянин, вне зависимости от того, проживает он в Армении или за рубежом
Премьер-министр Карен Карапетян принял участников 8-й всеармянской конференции журналистов под названием «Армянская государственность – ось единства». Приветствуя осуществляющих деятельность в различных странах журналистов армянской национальности, Глава... подробности »
Выступление Премьер-министра Республики Армения Карена Карапетяна в Национальном Собрании Республики Армения при представлении программы Правительства Республики Армения
Уважаемый Председатель Национального Собрания, Уважаемые депутаты, Благодарю за предоставленную возможность представить программу Правительства Республики Армения, которая представляет видение нашей команды, направленное на развитие Республики Армения. Хотел... подробности »
Премьер-министр дал поручения по вопросам, связанным с транспортом, лицензированием, недрами и деятельностью СПИСА
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал поручения касательно ряда сфер: «Транспорт: остаются актуальными вопросы организации работы транспорта в... подробности »