Ուրբաթ, 30 Սեպտեմբերի 2016
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միության (ԻՏՁՄ) ու Տեղեկատվական և հաղորդակցության տեխնոլոգիաների գործատուների միության (ՏՀՏԳՄ) անդամներին: Վարչապետը, կարևորելով ՏՏ բնագավառի զարգացման ներուժը, նշել է, որ... մանրամասն »
Կառավարության ղեկավարն ընդունել է «ВТБ 24» բանկի նախագահին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է «ВТБ 24» բանկի նախագահ-վարչության նախագահ Միխայիլ Զադորնովին: Վարչապետը ողջունել է բանկի կողմից Հայաստանի ֆինանսական շուկայում իրականացվող հավակնոտ և բազմաբնույթ ծրագրերը: Կարեն Կարապետյանն ընդգծել է, որ կառավարությունը... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է «Կրեդիտ Ագրիկոլ» ՓԲԸ-ի միջազգային մանրածախ և առևտրային ծառայությունների ղեկավարի գլխավորած պատվիրակությանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է ֆրանսիական «Կրեդիտ Ագրիկոլ» ՓԲԸ-ի միջազգային մանրածախ և առևտրային ծառայությունների ղեկավար Մարկ Օպենհեյմի գլխավորած պատվիրակությանը: Ընդգծելով «Կրեդիտ Ագրիկոլ»-ի գործունեությունը Հայաստանի բանկային ոլորտում և... մանրամասն »

Пятница, 30 Сентябрь 2016
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял членов Союза предприятий информационных технологий (СПИТ) и Союза работодателей информационных и коммуникационных технологий (СРИКТ). Премьер-министр, придавая важное значение потенциалу развития сферы ИТ, отметил, что... подробности »
Глава Правительства принял президента банка «ВТБ 24»
Премьер-министр Карен Карапетян принял президента – председателя правления банка «ВТБ 24» Михаила Задорнова. Премьер-министр приветствовал осуществляемые банком на финансовом рынке Армении амбициозные и разнообразные программы. Карен Карапетян подчеркнул,... подробности »
Премьер-министр принял делегацию во главе с руководителем международных розничных и коммерческих услуг ЗАО «Кредит Агриколь»
Премьер-министр Карен Карапетян принял делегацию во главе с руководителем международных розничных и коммерческих услуг ЗАО «Кредит Агриколь» Марком Опенгеймом. Подчеркнув важность деятельности «Кредит Агриколь» и присутствия французской культуры... подробности »