Երեքշաբթի, 1 Մարտի 2016
Վարչապետը ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարարության աշխատակազմին է ներկայացրել նորանշանակ նախարար Լևոն Յոլյանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարարության աշխատակազմին է ներկայացրել նորանշանակ նախարար Լևոն Յոլյանին: Վարչապետը շնորհակալություն է հայտնել էներգետիկայի և բնական պաշարների նախկին նախարար Երվանդ Զախարյանին՝ համատեղ աշխատանքի համար,... մանրամասն »
Կառավարությունում շարունակվում են Հարկային նոր օրենսգրքի նախագծի վերաբերյալ քննարկումները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր շարունակվել են ՀՀ Հարկային նոր օրենսգրքի նախագծի շուրջ քննարկումները՝ շահագրգիռ պետական մարմինների ներկայացուցիչների մասնակցությամբ: Քննարկվել են կոնկրետ հարկատեսակների, ինչպես նաև վարչարարության... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ. «Կառավարությունը տարեցտարի ավելացնում է առողջապահության ոլորտի ֆինանսավորումը»
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր մասնակցել է «Հանրային առողջապահության նոր մարտահրավերները» խորագրով նախարարական միջազգային համաժողովի բացմանը: Կառավարության ղեկավարը, ողջունելով ներկաներին, նշել է, որ բնակչության առողջության պահպանումը ցանկացած երկրի... մանրամասն »

Вторник, 1 Март 2016
Премьер-министр представил аппарату Министерства энергетики и природных ресурсов РА новоназначенного министра Левона Еоляна
Премьер-министр Овик Абраамян представил аппарату Министерства энергетики и природных ресурсов РА новоназначенного министра Левона Еоляна. Премьер-министр поблагодарил бывшего Министра энергетики и природных ресурсов Ерванда Захаряна за совместную работу, высоко... подробности »
В Правительстве продолжаются обсуждения вокруг нового Налогового кодекса
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве продолжились обсуждения по проекту Налогового кодекса РА с участием представителей заинтересованных государственных органов. Были обсуждены изменения, предлагаемые по конкретным видам налогов,... подробности »
Премьер-министр РА: «Правительство из года в год увеличивает финансирование сферы здравоохранения»
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял участие в открытии международной министерской конференции «Новые вызовы общественного здравоохранения». Приветствуя присутствующих, Глава Правительства отметил, что охрана здоровья населения является... подробности »