Հինգշաբթի, 18 Փետրվարի 2016
Տեղի է ունեցել ՀՀ-ում գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանում գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Խորհուրդը քննարկել և հաստատել է հիմնադրամի 2015 թվականի աշխատանքային ծրագրի և բյուջեի... մանրամասն »
Աջակցություն սահմանամերձ համայնքներին
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Վարչապետը շնորհավորել է Ազգային անվտանգության ծառայության նորանշանակ տնօրեն Գեորգի Կուտոյանին և մաղթել բեղմնավոր աշխատանք: Գործադիրը փոփոխություններ և լրացումներ է... մանրամասն »

Cостоялось очередное заседание Совета попечителей Фонда экономического развития сельских территорий в РА
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета попечителей Фонда экономического развития сельских территорий в РА. Совет утвердил отчеты о выполнении программы работы и бюджета фонда на 2015 год.... подробности »
Помощь приграничным общинам
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Правительство одобрило изменения и дополнения в госбюджет РА на 2016 год и внесло изменения в одно из ранее принятых постановлений для предоставления... подробности »