Հինգշաբթի, 8 Հոկտեմբերի 2015
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր մասնակցել է Հայաստանի Հանրապետության Քննչական կոմիտեի ծառայողի օրվան նվիրված անդրանիկ հանդիսավոր նիստին: Կառավարության ղեկավարը հանդես է եկել շնորհավորական ելույթով, որում, մասնավորապես, նշել է. «Հայաստանի Հանրապետության... մանրամասն »
Վարչապետը մասնակցել է «Պանարմենիան Էքսպո 2015» միջազգային ցուցահանդեսի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ներկա է գտնվել «Երևանի մաթեմատիկական մեքենաների գիտահետազոտական ինստիտուտ» ՓԲԸ-ի «Երևան Էքսպո» կենտրոնում «Պանարմենիան Էքսպո 2015» վեցերորդ միջազգային ցուցահանդեսի բացմանը: Հոկտեմբերի 8-11-ն անցկացվող ցուցահանդեսը... մանրամասն »
Հավանություն է տրվել «ՀՀ հարկային օրենսգրքի մասին» ՀՀ օրենքների նախագծերի փաթեթին
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Գործադիրը հավանություն է տվել «ՀՀ հարկային օրենսգրքի մասին» ՀՀ օրենքների նախագծերի փաթեթին, որը կարգավորում է ՀՀ-ում կիրառվող հարկերի և օրենսգրքով նախատեսված... մանրամասն »

Премьер-министр поздравил служащих Следственного комитета РА с профессиональным праздником
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял участие в первом торжественном заседании, посвященном Дню служащего Следственного комитета Республики Армения. Глава Правительства выступил с поздравительной речью, в которой, в частности, отметил: «От имени... подробности »
Премьер-министр принял участие в открытии международной выставки «Панармениан Экспо 2015»
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня в центре «Ереван Экспо» ЗАО «Ереванский научно-исследовательский институт математических машин» присутствовал на открытии шестой международной выставки «Панармениан Экспо 2015». Проводящаяся 8-11 октября выставка... подробности »
Одобрен пакет проектов законов РА «О Налоговом кодексе РА»
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Правительство одобрило пакет проектов законов РА «О Налоговом кодексе РА», который регулирует отношения, связанные с применяемыми в РА налогами и... подробности »