Երկուշաբթի, 28 Սեպտեմբերի 2015
Հանրապետությունում խաղողի մթերման գործընթացը շարունակում է գտնվել վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի անմիջական ուշադրության կենտրոնում: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ գյուղատնտեսության նախարար Սերգո Կարապետյանի և Արարատի մարզպետ Ռուբիկ Աբրահամյանի ուղեկցությամբ կրկին... մանրամասն »
Վարչապետը մասնակցել է «Գարեգին Ա» կրթական կենտրոնի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնում ներկա է գտնվել Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Բ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի ձեռամբ Գարեգին Ա կաթողիկոսի շիրիմի մոտ մատուցված հոգեհանգստյան կարգին: Այնուհետև վարչապետը մասնակցել է «Գարեգին Ա» կրթական... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է սփյուռքահայ գործարար, բարերար Վաչե Մանուկյանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է սփյուռքահայ գործարար, բարերար Վաչե Մանուկյանին: Զրուցակիցները քննարկել են ներդրումային տարբեր ծրագրերի իրականացմանը, ինչպես նաև բարեգործական մի շարք նախագծերի կյանքի կոչմանը վերաբերող հարցեր:

Процесс заготовки винограда находится в центре внимания Премьер-министра
Процесс заготовки винограда в республике продолжает оставаться в центре непосредственного внимания Премьер-министра Овика Абраамяна. Глава Правительства в сопровождении Министра сельского хозяйства РА Серго Карапетяна и губернатора Араратской области Рубика... подробности »
Премьер-министр принял участие в открытии образовательного центра «Гарегин I»
Премьер-министр Овик Абраамян в Первопрестольном Святом Эчмиадзине присутствовал на чине панихиды, совершенном Его Святейшеством Верховным Патриархом и Католикосом Всех Армян Гарегином II у могилы Католикоса Гарегина I. Затем Премьер-министр принял участие в... подробности »
Премьер-министр принял предпринимателя из армянской диаспоры, благотворителя Ваче Манукяна
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял предпринимателя из армянской диаспоры, благотворителя Ваче Манукяна. Собеседники обсудили вопросы, касающиеся реализации различных инвестиционных программ, а также воплощения в жизнь ряда благотворительных проектов. подробности »