Երեքշաբթի, 9 Հունիսի 2015
Ավարտվել է ՀՀ պետական բյուջեից կատարվելիք ծախսերի ֆինանսավորման 2016-2018 թթ. կողմնորոշիչ չափաքանակների քննարկումը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր շարունակվել և ավարտվել է ՀՀ պետական բյուջեից կատարվելիք ծախսերի ֆինանսավորման 2016-2018 թթ. կողմնորոշիչ չափաքանակների վերաբերյալ քննարկումը: Մասնավորապես, ներկայացվել և քննարկվել են ՀՀ կառավարության... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է «Նաիրիտ» գործարանի մի խումբ աշխատակիցների
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Երևանի «Նաիրիտ» գործարանի մի խումբ աշխատակիցների և ևս մեկ անգամ լսել նրանց խնդիրները: Քննարկվել են գործարանի աշխատակիցների աշխատավարձի վճարմանը և «Նաիրիտ»-ի հետագա գործարկմանը վերաբերող հարցեր: Վարչապետը... մանրամասն »

Вторник, 9 Июнь 2015
Завершилось обсуждение ориентировочных квот финансирования расходов из государственного бюджета РА в 2016-2018 гг.
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна сегодня в Правительстве продолжилось и завершилось обсуждение ориентировочных квот финансирования расходов из государственного бюджета РА в 2016-2018 гг. В частности, были представлены и обсуждены ориентировочные... подробности »
Премьер-министр принял группу работников завода «Наирит»
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял группу работников ереванского завода «Наирит» и еще раз выслушал их проблемы. Были обсуждены вопросы, касающиеся выплаты зарплаты работникам завода и дальнейшего задействования «Наирит»-а. Премьер-министр... подробности »