Ուրբաթ, 20 Մարտի 2015
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Հայաստան-Եվրոպական միություն խորհրդարանական համագործակցության հանձնաժողովի անդամներին, ովքեր Հայաստան են ժամանել մարտի 19-20-ը Երևանում կայացած Հայաստան-Եվրոպական միություն հանձնաժողովի 15-րդ նիստին մասնակցելու նպատակով:... մանրամասն »
Ամփոփվել են ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարության 2014 թ. գործունեության արդյունքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարության՝ 2014 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, գերակա խնդիրների, ՀՀ կառավարության 2014 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի կատարման և... մանրամասն »
Վարչապետը մասնակցել է Մաքսային միության անդամ երկրների մաքսային ծառայությունների միավորված խորհրդի նիստին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր մասնակցել է Մաքսային միության անդամ երկրների մաքսային ծառայությունների միավորված խորհրդի 14-րդ նիստին: Վարչապետը ողջունել է միավորված խորհուրդի՝ 2015 թ. առաջին նիստի անցկացումը Երևանում, ինչը վկայում է Հայաստանի՝ Եվրասիական տնտեսական... մանրամասն »

Премьер-министр принял членов комиссии парламентского сотрудничества Армения-ЕС
Премьер-министр Овик Абраамян принял членов комиссии парламентского сотрудничества Армения-Европейский союз, которые прибыли в Армению с целью участия в 15-м заседании комиссии Армения-Европейский союз, состоявшемся 19-20 марта в Ереване. Премьер-министр отметил, что в... подробности »
Подведены итоги деятельности Министерства спорта и по делам молодежи РА в 2014 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна сегодня в Правительстве был обсужден отчет Министерства спорта и по делам молодежи РА о выполненных основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2014 г.... подробности »
Премьер-министр принял участие в заседании Объединенной коллегии таможенных служб государств – членов Таможенного союза
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял участие в 14-м заседании Объединенной коллегии таможенных служб государств –членов Таможенного союза. Премьер-министр приветствовал проведение первого в 2015 году заседания Объединенной коллегии в Ереване, которое... подробности »