Չորեքշաբթի, 11 Փետրվարի 2015
Վարչապետի գլխավորությամբ քննարկվել են կենսաթոշակային և հարկային օրենսդրության բարեփոխումներին ուղղված հարցեր
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի են ունեցել խորհրդակցություններ, որոնց ընթացքում քննարկվել են կենսաթոշակային համակարգի և հարկային օրենսդրության բարեփոխումների իրականացմանն առնչվող մի շարք հարցեր: Խորհրդակցությանը մասնակից... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել ՀՀ-ում գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանում գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Անցնելով օրակարգային հարցերին՝ խորհուրդը փոփոխություններ և լրացումներ է կատարել... մանրամասն »

Среда, 11 Февраль 2015
Под председательством Премьер-министра обсуждены вопросы, касающиеся реформирования пенсионного и налогового законодательства
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось совещание, в ходе которого был обсужден ряд вопросов, касающихся осуществления реформ пенсионной системы и налогового законодательства. Принявшие участие в совещании руководители и... подробности »
Состоялось очередное заседание Совета попечителей Фонда экономического развития сельских территорий в РА
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета попечителей Фонда экономического развития сельских территорий в Армении. Перейдя к вопросам повестки дня, Совет внес изменения и дополнения в бюджет фонда... подробности »