Երեքշաբթի, 4 Նոյեմբերի 2014
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Սևծովյան առևտրի և զարգացման բանկի նախագահ Իհսան Դելիկանլիի գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով հյուրին կառավարությունում՝ վարչապետը կարևորել է բանկի հետ արդյունավետ փոխգործակցությունը, որն ուղղված է մասնավոր հատվածի... մանրամասն »
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց կաթողիկոս Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդին
Վեհափա՛ռ Տեր, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և անձամբ իմ անունից ջերմորեն շնորհավորում եմ Ձեզ գահակալության 15-րդ տարեդարձի առթիվ: Մենք բարձր ենք գնահատում Հայ Առաքելական Եկեղեցու և անձամբ Ձեր ավանդը մեր ժողովրդի ազգային ինքնագիտակցության պահպանման,... մանրամասն »

Вторник, 4 Ноябрь 2014
Премьер-министр Овик Абраамян принял делегацию, возглавляемую президентом Черноморского банка торговли и развития Ихсаном Деликанлы. Приветствуя гостя в Правительстве, Премьер-министр указал на важность результативного сотрудничества с банком, которое направлено на... подробности »
Премьер-министр Овик Абраамян направил поздравительное послание Его Святейшеству Верховному Патриарху и Католикосу Всех Армян Гарегину Второму по случаю 15-й годовщины интронизации
«Ваше Святейшество! От имени Правительства Республики Армения и от себя лично горячо поздравляю Вас по случаю 15-й годовщины интронизации. Мы высоко ценим вклад Армянской Апостольской Церкви и лично Ваш вклад в сохранение национального самосознания нашего народа,... подробности »