Ուրբաթ, 10 Հոկտեմբերի 2014
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցել է Հայաստանի անկախության տարեդարձին նվիրված պաշտոնական ընդունելությանը
Հոկտեմբերի տասին ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը ԱՄՆ-ում ՀՀ դեսպանությունում մասնակցել է Հայաստանի անկախության տարեդարձին նվիրված պաշտոնական ընդունելությանը, որին ներկա են եղել Վաշինգտոնում հավատարմագրված դեսպաններ, ԱՄՆ... մանրամասն »
Մեկնարկել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի աշխատանքային այցը ԱՄՆ
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը հոկտեմբերի 10-ին Վաշինգտոնում մասնակցել է Համաշխարհային բանկի և Արժույթի միջազգային հիմնադրամի տարեկան լիագումար նիստին, որին ներկա են եղել շուրջ 180 երկրի մոտ 1500 մասնակիցներ: Համաշխարհային բանկի և Արժույթի... մանրամասն »

Стартовал рабочий визит Премьер-министра РА Овика Абраамяна в США
Возглавляемая Премьер-министром РА Овиком Абраамяном делегация 10 октября в Вашингтоне приняла участие в годовом пленарном заседании Всемирного банка и Международного валютного фонда, на котором присутствовали около 1500 участников из 180 стран. На годовом пленарном... подробности »
Премьер-министр РА Овик Абраамян принял участие в официальном приеме, посвященном годовщине независимости Армении
Десятого октября возглавляемая Премьер-министром РА Овиком Абраамяном делегация в посольстве РА в США приняла участие в официальном приеме, посвященном годовщине независимости Армении, на котором присутствовали аккредитованные в Вашингтоне послы, высокопоставленные... подробности »