Երեքշաբթի, 9 Սեպտեմբերի 2014
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի որոշմամբ Վահե Հակոբյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության տարածքային կառավարման նախարարության ջրային տնտեսության պետական կոմիտեի նախագահ: *** Տարեթիվ, ամսաթիվ, ծննդավայր 18 մայիսի 1977 թ., Սյունիքի մարզ, ք. Քաջարան Կրթություն... մանրամասն »
Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է արգենտինահայ գործարար Էդուարդո Էռնեկյանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է արգենտինահայ գործարար Էդուարդո Էռնեկյանին: Ողջունելով հայտնի գործարարին կառավարությունում՝ Հովիկ Աբրահամյանը բարձր է գնահատել նրա գործունեությունը մեր երկրում: Միաժամանակ, վարչապետը կառավարության աջակցությունն է հայտնել... մանրամասն »

Решением Премьер-министра Овика Абраамяна Ваге Акопян назначен председателем Государственного комитета водного хозяйства Министерства территориального управления Республики Армения. *** Дата и место рождения 18 мая 1977 года, Сюникская область, г. Каджаран... подробности »
Овик Абраамян принял аргентинского предпринимателя армянского происхождения Эдуардо Эрнекяна
Премьер-министр Овик Абраамян принял аргентинского предпринимателя армянского происхождения Эдуардо Эрнекяна. Приветствуя известного предпринимателя в Правительстве, Овик Абраамян высоко оценил его деятельность в нашей стране. Премьер-министр одновременно выразил... подробности »