Երկուշաբթի, 31 Մարտի 2014
Ս.թ. մարտի 28-30-ը Դիլիջանում կայացել է «Ի՞նչ, որտե՞ղ, ե՞րբ» խաղի «Premier’s Cup-դիլիջանյան խաղեր 2014» ինտելեկտուալ խաղերի միջազգային փառատոնը: Այն անցկացվում է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի բարձր հովանու ներքո և կազմակերպվում է «Գիտակների հայկական ասոցիացիա»-ի... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը կմասնակցի Իսպանիայի նախկին վարչապետի մահվան կապակցությամբ կազմակերպված սգո արարողությանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն Իսպանիայի թագավոր Խուան Կառլոս Առաջինի հրավերով մարտի 31-ին մեկնել է Մադրիդ՝ մասնակցելու 1976-1981թթ. Իսպանիայի կառավարության նախագահ Ադոլֆո Սուարես Գոնզալեսի մահվան կապակցությամբ կազմակերպված սգո պետական արարողությանը: Ադոլֆո Սուարես... մանրամասն »

В Дилижане состоялся международный фестиваль интеллектуальных игр «Premier’s Cup-дилижанские игры 2014»
С 28 по 30 марта с.г. в Дилижане состоялся международный фестиваль интеллектуальных игр «Premier’s Cup-дилижанские игры 2014» игры «Что? Где? Когда?». Он проводился под высоким патронатом Премьер-министра Тиграна Саркисяна Армянской ассоциацией знатоков. В 2013 году... подробности »
Тигран Саркисян примет участие в траурной церемонии, организованной в связи с кончиной бывшего Премьер-министра Испании
Премьер-министр Тигран Саркисян по приглашению Короля Испании Хуана Карлоса Первого 31 марта отправился в Мадрид для участия в государственной траурной церемонии, организованной в связи с кончиной Председателя Правительства Испании в 1976-1981 гг. Адольфо Суареса... подробности »