Չորեքշաբթի, 6 Նոյեմբերի 2013
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Իրաքի փոխվարչապետ Ռոուշ Նուրի Շաուեյսի գլխավորած կառավարական պատվիրակությանը: Կառավարության ղեկավարը գոհունակություն է հայտնել երկկողմ փոխգործակցության մակարդակից և նշել, որ այն դրական արդյունքներ է տալիս: «Հայաստանը... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի կոլեգիայի նախագահ Վիկտոր Խրիստենկոյի համատեղ մամուլի ասուլիսի սղագրությունը
Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի կոլեգիայի նախագահ Վիկտոր Խրիստենկո - Հարգելի գործընկերներ, մենք այսօր ստորագրել ենք Փոխգործակցության խորացման հուշագիր Հայաստանի Հանրապետության և Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի միջև ՝ այդպիսով իրականացնելով մեր չորս երկրների... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության և Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի միջև ստորագրվել է Փոխգործակցության հուշագիր
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի կոլեգիայի նախագահ Վիկտոր Խրիստենկոյի գլխավորած պատվիրակությանը: «Ուրախ եմ ողջունել Ձեզ Հայաստանի Հանրապետության կառավարությունում: Ինձ զեկուցել են աշխատանքային խմբերի շրջանակում ընթացող... մանրամասն »

Среда, 6 Ноябрь 2013
Премьер-министр Тигран Саркисян принял правительственную делегацию, возглавляемую Вице-премьер-министром Ирака Рошем Нури Шауэйсом. Глава Правительства выразил удовлетворение уровнем двустороннего взаимодействия и отметил, что оно дает положительные результаты.... подробности »
Стенограмма совместной пресс-конференции Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна и Председателя Коллегии Евразийской экономической комиссии Виктора Христенко
Председатель Коллегии Евразийской экономической комиссии Виктор Христенко – Уважаемые коллеги, мы сейчас подписали Меморандум об углублении взаимодействия между Республикой Армения и Евразийской экономической комиссией, выполнив тем самым решение президентов... подробности »
Между Республикой Армения и Евразийской экономической комиссией подписан Меморандум о взаимодействии
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую Председателем Коллегии Евразийской экономической комиссии Виктором Христенко. «Рад приветствовать Вас в Правительстве Республики Армения. Мне доложили об идущем в рамках рабочих групп обсуждении, и... подробности »