Երեքշաբթի, 30 Հուլիսի 2013
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Դավիթ Կարապետյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության արտակարգ իրավիճակների նախարարի տեղակալ:     *** Դավիթ Կարապետյան   Տարեթիվ, ամսաթիվ, ծննդավայր 1981 թ. օգոստոսի 25, Սյունիքի մարզ, ք.... մանրամասն »
Շարունակվում է ՀՀ պետական կառավարման մարմինների կիսամյակային գործունեության հաշվետվությունների քննարկումը
ՀՀ պետական կառավարման մարմինների ղեկավարներն այսօր կառավարությունում ներկայացրել են 2013 թ. առաջին կիսամյակի գնահատված կատարողականների և ՀՀ կառավարության 2013 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի ու գերակա խնդիրների կատարման մասին հաշվետվությունները։ Ամփոփվել են... մանրամասն »
Կառավարության ղեկավարն այցելել է «Էկոտոմատո» ընկերության վարդերի աճեցման տնտեսություն
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Կոտայքի մարզի Գողթ համայնք` «Էկոտոմատո» ՓԲԸ-ի վարդերի աճեցման ջերմոցային տնտեսություն: ՀՀ կառավարության 2011 և 2012 թթ. համապատասխան որոշումներով ներդրումային ծրագրերի շրջանակում այս ընկերությունն ստացել էր ներմուծվող ապրանքների... մանրամասն »

Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Давид Карапетян назначен заместителем Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Армения. *** Давид Карапетян Дата и место рождения 25 августа 1981 года, Сюникская область, г. Горис. Образование... подробности »
Продолжается обсуждение полугодовых отчетов о деятельности органов государственного управления Республики Армения
Руководители органов государственного управления Республики Армения сегодня в Правительстве представили доклады о проделанной работе и выполнении программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства Республики Армения за первое полугодие 2013 года.... подробности »
Глава Правительства посетил хозяйство по выращиванию роз компании «Экотомато»
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил общину Гохт Котайкской области, тепличное хозяйство по выращиванию роз ЗАО «Экотомато». Соответствующими постановлениями Правительства Армении в 2011 и 2012 гг. эта компания получила разрешение на 3-х летнюю отсрочку уплаты НДС... подробности »