Չորեքշաբթի, 10 Հուլիսի 2013
Սույն թվականի հուլիսի 11-ից 13-ը ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը կմեկնի կարճաժամկետ արձակուրդ, որի ընթացքում պրոֆիլակտիկ բուժզննում կանցնի եվրոպական բուժհաստատություններից մեկում:
Հանդիպում իտալական ընկերության ներկայացուցիչների հետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է իտալական «Տոտո» հոլդինգի և «Սուարդի Իտալիա» ընկերությունների ներկայացուցիչներին: Հանդիպմանը ներկա էր նաև Հայաստանի Հանրապետությունում Իտալիայի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպան Բրունո Սկապինին: «Տոտո»... մանրամասն »
Ավանդների փոխհատուցումը կիրականացվի շարունակական ծրագրերով
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: ՀՀ կառավարությունը հավանություն է տվել «Ազգային անվտանգության մարմիններում ծառայության մասին» ՀՀ օրենքում լրացում կատարելու մասին» ՀՀ օրենքի նախագծին և... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Շտեֆան Ֆյուլեին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Եվրոպական միության ընդլայնման և հարևանության քաղաքականության հարցերով հանձնակատար Շտեֆան Ֆյուլեի գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով հյուրերին` վարչապետ Սարգսյանը գոհունակությամբ նշել է, որ վերջին մի քանի տարիների ընթացքում... մանրամասն »

Премьер-министр отправится в краткосрочный отпуск
С 11 по 13 июля с.г. Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян отправится в краткосрочный отпуск, в ходе которого пройдет профилактический медосмотр в одном из европейских медучреждений.
Среда, 10 Июль 2013
Встреча с представителями итальянских компаний
Премьер-министр Тигран Саркисян принял представителей итальянского холдинга «Тото» и итальянской компании «Суарди Италия». На встрече также присутствовал Чрезвычайный и полномочный посол Итальянской Республики в Республике Армения Бруно Скапини.... подробности »
Компенсация вкладов будет осуществляться посредством непрерывных программ
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Правительство Армении одобрило проекты законов Республики Армения «О внесении дополнения в закон Республики Армения «О службе в... подробности »
Тигран Саркисян принял Штефана Фюле
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую Комиссаром Европейского Союза по вопросам расширения и политики соседства Штефаном Фюле. Приветствуя гостей, Премьер-министр Тигран Саркисян с удовлетворением отметил, что в течение нескольких... подробности »