Հինգշաբթի, 18 Ապրիլի 2013
Վարչապետի պաշտոնակատար Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Ղազախստանի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպան Այիմդոս Բոզժիգիտովին: Կողմերը քննարկել են երկու երկրների փոխգործակցությանն առնչվող հարցեր: Երկուստեք կարևորվել է տարբեր ոլորտներում համագործակցության... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Գայդարյան ընթերցումների կազմակերպիչներին
Վարչապետի պաշտոնակատար Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Երևանում անցկացված «Ռուսաստան և Հայաստան. բարեփոխումների դասերը» խորագրով Գայդարյան ընթերցումների կազմակերպիչներին, որն անցկացվել է Եգոր Գայդարի հիմնադրամի, Գայդարի անվան տնտեսական քաղաքականության ինստիտուտի... մանրամասն »
Կմեծացվի նախարարների պատասխանատվությունը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետի պաշտոնակատար Տիգրան Սարգսյանը։ Ի կատարումն ՀՀ Նախագահի 2013 թ. գարնանային զորակոչ անցկացնելու և զորացրում կատարելու հրամանագրի կառավարությունը զորակոչի ընդհանուր ղեկավարումն ապահովելու... մանրամասն »

Четверг, 18 Апрель 2013
Исполняющий обязанности Премьер-министра Тигран Саркисян принял Чрезвычайного и полномочного посла Республики Казахстан в Республике Армения Айымдоса Бозжигитова. Стороны обсудили вопросы, касающиеся взаимодействия двух стран и отметили важность активизации... подробности »
Тигран Саркисян принял организаторов Гайдаровских чтений
Исполняющий обязанности Премьер-министра Тигран Саркисян принял организаторов проведенных в Ереване Гайдаровских чтений под названием «Россия и Армения: уроки реформ», которые были проведены по инициативе фонда Егора Гайдара, Института экономической... подробности »
Увеличится ответственность министров
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел исполняющий обязанности Премьер-министра Армении Тигран Саркисян. Во исполнение указа Президента Республики Армения о проведении весеннего призыва 2013 года и демобилизации... подробности »