Հինգշաբթի, 21 Մարտի 2013
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Մինչև օրակարգին անցնելը վարչապետն անդրադարձել է երկու հարցի` նույնականացման քարտի կիրառման խնդրում առաջացած դժվարություններին և երկրի տնտեսության զարգացման ս.թ.... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ներածական խոսքը ՀՀ կառավարության նիստում. նույնականացման քարտը փոխարինում է անձնագրին
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյան - Բարև ձեզ, հարգելի գործընկերներ։ Մինչև օրակարգին անցնելը ձեր ուշադրությանը կներկայացնեմ երկու հարց։ 2014 թվականի հունվարի 1-ից ուժի մեջ է մտնելու պարտադիր կենսաթոշակային ապահովագրական համակարգը։ Ենթադրվում է, որ շուրջ 270 հազար քաղաքացիներ... մանրամասն »

Четверг, 21 Март 2013
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Перед тем, как перейти к повестке дня, Премьер-министр коснулся двух вопросов: возникших трудностей в вопросе применения идентификационных... подробности »
Вступительное слово Премьер-министра Армении Тиграна Саркисяна на заседании Правительства Республики Армения: идентификационная карта заменяет паспорт
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян – Здравствуйте, уважаемые коллеги. Перед тем, как перейти к повестке дня, представлю вашему вниманию два вопроса. С 1 января 2014 года вступит в силу система обязательного пенсионного страхования. Предполагается, что... подробности »