Երեքշաբթի, 11 Դեկտեմբերի 2012
«ԱրմԹեք-2012»-ի շրջանակում ՀՀ կառավարության և ամերիկյան առաջատար ՏՏ ընկերությունների միջև ստորագրվել են համագործակցության հուշագրեր
ԱՄՆ Կալիֆորնիա նահանգի Ստենդֆորդ համալսարանում վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի մասնակցությամբ աշխատանքներն է շարունակում «ԱրմԹեք 2012» համաժողովը: Հայաստանում ԱՄՆ-ի արտակարգ և լիազոր դեսպան Ջոն Հեֆերնը ողջունել է համաժողովի մասնակիցներին և նշել. «Երբ ժամանեցի... մանրամասն »
ԱՄՆ-ում մեկնարկել է «ԱրմԹեք-2012» համաժողովը
ԱՄՆ Սան Հոզե քաղաքում մեկնարկել է բարձր տեխնոլոգիաների զարգացմանը նվիրված «ԱրմԹեք-2012» համաժողովը, որին մասնակցում է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը։ Հայաստանի Հանրապետության կառավարության անունից ողջունելով համաժողովի... մանրամասն »

Вторник, 11 Декабрь 2012
В рамках форума «АрмТек-2012» между Правительством Армении и ведущими американскими компаниями сферы ИТ подписаны меморандумы о сотрудничестве
В Стенфордском университете американского штата Калифорния при участии Премьер-министра Тиграна Саркисяна продолжает работу форум «АрмТек-2012». Чрезвычайный и полномочный посол США в Армении Джон Хефферн приветствовал участников форума и отметил: «Когда я... подробности »
В США стартовал форум «АрмТек-2012»
В американском городе Сан-Хосе стартовал форум «АрмТек-2012», посвященный развитию высоких технологий, в котором принимает участие правительственная делегация, возглавляемая Премьер-министром Республики Армения Тиграном Саркисяном. От имени Правительства... подробности »