Չորեքշաբթի, 21 Նոյեմբերի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել փոքր և միջին ձեռնարկատիրության զարգացման խորհրդի արտահերթ նիստ: Համաձայն հաստատված օրակարգի` քննարկվել է ՓՄՁ միջավայրի վրա հարկային օրենսդրության փոփոխությունների փաթեթի ազդեցության հարցը:... մանրամասն »
Կրթական ծրագրերը զինծառայողների և անապահով ընտանիքների երեխաների համար կլինեն շարունակական. ՀՀ վարչապետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել «ՀՀ պաշտպանության նախարարության զորամասերում և անապահով ընտանիքներում կրթական ծրագրերի իրականացման արդյունքներն ու հետագա անելիքները» թեմայով խորհրդակցություն: Օրակարգային առաջին... մանրամասն »

Среда, 21 Ноябрь 2012
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось внеочередное заседание Совета по развитию малого и среднего предпринимательства. Согласно утвержденной повестке дня был обсужден вопрос влияния пакета изменений в налоговое... подробности »
Премьер-министр Армении: образовательные программы для военнослужащих и детей из необеспеченных семей будут продолжены
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось совещание по теме «Результаты и дальнейшие задачи реализации образовательных программ в военных частях Министерства обороны Республики Армения и необеспеченых семьях». По... подробности »