Ուրբաթ, 9 Նոյեմբերի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Տիգրան Դավթյանի ուղեկցությամբ այցելել է «Լիկվոր» դեղագործական ընկերություն՝ ծանոթացել արտադրական գործընթացներին և զարգացման ծրագրերի: 1991 թ. հիմնադրված ընկերությունն իրականացնում է ներերակային (կաթիլային)`... մանրամասն »
Բացվել է Մանուկ Աբեղյանի անվան հենակետային թիվ 3 ավագ դպրոցր և նշվել Երևանի ճարտարապետության և շինարարության պետական համալսարանի 90-ամյակը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Երևանի ճարտարապետության և շինարարության պետական համալսարանի Մանուկ Աբեղյանի անվան հենակետային թիվ 3 ավագ վերակառուցված դպրոցի բացմանը: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Արմեն Աշոտյանի և Երևանի քաղաքապետ... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է կորեական «Core Cross» ընկերության ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է կորեական «Core Cross» ընկերության նախագահ Խուան Ջին Սուին: Շնորհակալություն հայտնելով ընդունելության համար` պարոն Սուին տեղեկացրել է, որ իր ղեկավարած ընկերությունն զբաղվում է տեղեկատվական ժամանակակից տեխնոլոգիաների... մանրամասն »

Премьер-министр ознакомился с деятельностью развивающейся при государственной поддержке фармацевтической компании
Премьер-министр Тигран Саркисян в сопровождении Министра экономики Армении Тиграна Давтяна посетил фармацевтическую компанию «Ликвор», ознакомился с производственными процессами и программами развития. Основанная в 1991 году компания осуществляет производство... подробности »
Открылась опорная старшая школа № 3 имени Манука Абегяна и отмечено 90-летие Ереванского государственного университета архитектуры и строительства
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в открытии реконструированной опорной старшей школы № 3 имени Манука Абегяна Ереванского государственного университета архитектуры и строительства (ЕГУАС). Глава Правительства в сопровождении Министра образования и... подробности »
Премьер-министр принял представителей корейской компании «Core Cross»
Премьер-министр Тигран Саркисян принял президента корейской компании «Core Cross» Хуана Джин Су. Поблагодарив за прием, господин Су проинформировал, что возглавляемая им компания занимается производством современных информационных технологий, имеет успешный опыт в... подробности »