Երեքշաբթի, 30 Հոկտեմբերի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Հայաստանի նկարիչների միությունում մասնակցել է միության 80-ամյա հոբելյանին նվիրված ցուցահանդեսի բացմանը: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ մշակույթի նախարար Հասմիկ Պողոսյանի և ՀՀ նկարիչների միության նախագահ Կարեն Աղամյանի ուղեկցությամբ շրջել է... մանրամասն »
Հանդիպում Միացյալ Թագավորության լորդերի պալատի անդամ Արա Դարզիի հետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է հայազգի պրոֆեսոր, Միացյալ Թագավորության լորդերի պալատի անդամ, Հայաստանի ազգային մրցունակության հիմնադրամի (ՀԱՄՀ) հոգաբարձուների խորհրդի անդամ Արա Դարզիին, ով այսօր մասնակցել է «Ուռուցքաբանության գերազանցության հայկական... մանրամասն »
Վարչապետի ելույթը Ազգային ժողովի հանձնաժողովների համատեղ նիստում 2013 թվականի ՀՀ պետական բյուջեի նախագծի քննարկման ժամանակ
Հարգարժան Ազգային ժողովի փոխնախագահ` պարոն Շարմազանով, Հարգելի պարոն Մինասյան, Հարգելի գործընկերներ, Ինչպես պարոն Մինասյանը նշեց, ես կփորձեմ ձեզ ներկայացնել 2013 թ. մեր պետական բյուջեի նախագծի փիլիսոփայությունը, այն սկզբունքային կետերը, որոնց վրա խարսխված է պետական... մանրամասն »

Вторник, 30 Октябрь 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян в Союзе художников Армении принял участие в открытии выставки, посвященной 80-летнему юбилею Союза. Глава Правительства в сопровождении Министра культуры Армении Асмик Погосян и председателя Союза художников Армении Карена Агамяна... подробности »
Встреча с членом Палаты лордов Соединенного Королевства Ара Дарзи
Премьер-министр Тигран Саркисян принял профессора армянского происхождения, члена Палаты лордов Соединенного Королевства, члена Совета попечителей Фонда национальной конкурентоспособности Армении Ара Дарзи, который сегодня участвовал в церемонии закладки... подробности »
Выступление Премьер-министра на совместном заседании комиссий Национального Собрания во время обсуждения проекта государственного бюджета Республики Армения на 2013 год
Многоуважаемый Заместитель Председателя Национального Собрания господин Шармазанов, Уважаемый господин Минасян, Уважаемые коллеги, Как отметил господин Минасян, я попытаюсь представить вам философию нашего государственного бюджета на 2013 год, те приниципиальные... подробности »