Շաբաթ, 6 Հոկտեմբերի 2012
Տիգրան Սարգսյանը հանձնարարել է Մեծ Մանթաշ համայնքի և Մասիսի դպրոցների շինաշխատանքներում չարաշահումների գործերը հանձնել իրավապահ մարմիններին
Շիրակի մարզ կատարած այցի շրջանակում վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Մեծ Մանթաշ համայնքի միջնակարգ դպրոց, որտեղ իրականացվել են համատարած թերություններով հիմնանորոգման աշխատանքներ: Դպրոցում անցկացված խորհրդակցության ժամանակ ՀՀ ֆինանսների նախարարության... մանրամասն »
Մարալիկում շահագործման է հանձնվել սոցիալական բնակարանային ֆոնդի առաջին համալիրը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Շիրակի մարզ: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Տիգրան Դավթյանի ուղեկցությամբ նախ եղել է Գյումրիի տեխնոլոգիական կենտրոնի գլխավոր մասնաշենքում, ծանոթացել վերջինիս հիմնանորոգման աշխատանքների ընթացքին: ՀՀ կառավարության... մանրամասն »
Վարչապետը սփյուռքահայ լրագրողներին հորդորել է տեղեկատվական ասպարեզում գործել ի նպաստ համազգային խնդիրների լուծման
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն Աղավնաձորում հանդիպել է Հայոց ցեղասպանության 100-ամյակին ընդառաջ կազմակերպված լրագրողների համահայկական վեցերորդ համաժողովի մասնակիցներին: Հանդիպմանը ներկա է եղել նաև ՀՀ սփյուռքի նախարար Հրանուշ Հակոբյանը: Ողջունելով աշխարհի տարբեր... մանրամասն »

Тигран Саркисян поручил дела по злоупотреблениям в строительных работах школ общины Мец Манташ и Масиса сдать правоохранительным органам
В рамках визита в Ширакскую область Премьер-министр Тигран Саркисян посетил среднюю школу общины Мец Манташ, где были проведены работы по капитальному ремонту с повсеместными недостатками. Во время проведенного в школе совещания начальник инспекции финансового... подробности »
В Маралике сдан в эксплуатацию первый комплекс социального жилищного фонда
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил Ширакскую область. Глава Правительства в сопровождении Министра экономики Армении Тиграна Давтяна сперва посетил главный корпус Гюмрийского технологического центра, ознакомился с ходом работ по капитальному ремонту... подробности »
Премьер-министр призвал журналистов из Диаспоры на информационной арене действовать во благо решения общенациональных задач
Премьер-министр Тигран Саркисян в Ахавнадзоре встретился с участниками Шестой всеармянской конференции журналистов, организованной в преддверии 100-летия Геноцида армян. Приветствуя журналистов-армян, осуществляющих деятельность в разных странах мира, Премьер-министр... подробности »