Հինգշաբթի, 6 Սեպտեմբերի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Թուրքմենստանի փոխվարչապետ Սապարդուրի Տոյլիևի գլխավորած պատվիրակությանը, որը Երևանում մասնակցում է հայ-թուրքմենական միջկառավարական հանձնաժողովի նիստին: «Մենք կարևոր նշանակություն ենք տալիս երկկողմ փոխհարաբերությունների... մանրամասն »
Մի շարք կարևոր խնդիրներ` վարչապետի ուշադրության կենտրոնում
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյան - Բարև ձեզ հարգելի գործընկերներ, մենք ունենք հիմնական ցուցանիշների ութ ամսվա արդյունքները: Խնդրենք, որպեսզի պարոն Գաբրիելյանը մեզ ներկայացնի բյուջեի կատարողականի հիմնական ցուցանիշները: ՀՀ ֆինանսների նախարար Վաչե Գաբրիելյան -... մանրամասն »
«Փոխգործակցություն-2012»-ը կանցկացվի պատշաճ մակարդակով
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Բացելով նիստը, վարչապետն անդրադարձել է անցած ամիսների պետբյուջեի կատարողականին, 2012-2013-ի մրցունակության համաշխարհային զեկույցի Հայաստանի ցուցանիշներին, ինչպես նաև... մանրամասն »

Ряд важных задач – в центре внимания Премьер-министра
Премьер-министр Тигран Саркисян – Здравствуйте, уважаемые коллеги, у нас есть результаты основных показателей за восемь месяцев. Попросим, чтобы господин Габриелян представил нам основные показатели исполнения бюджета. Министр финансов Армении Ваче Габриелян... подробности »
Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую Вице-премьер-министром Туркменистана
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую Вице-премьер-министром Туркменистана Сапардурды Тойлиевым, которая в Ереване участвует в заседании Армяно-туркменской межправительственной комиссии. «Мы придаем важное значение развитию... подробности »
«Взаимодействие-2012» будет проведено на надлежащем уровне
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Открывая заседание, Премьер-министр коснулся исполнения госбюджета в предыдущие месяцы, показателей Армении во всемирном докладе... подробности »