Չորեքշաբթի, 23 Մայիսի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է գերմանական Commerzbank-ի գործադիր խորհրդի անդամ, ֆինանսական կառույցների ղեկավար Քրիստոֆ Գաբրիել Մետցեի գլխավորած պատվիրակությանը: Զրուցակիցները քննարկել են գերմանական բանկի գործունեությանը, հայաստանյան գործընկերների հետ... մանրամասն »
Հրաժեշտի հանդիպում IFAD-ի հայաստանյան ծրագրերի ղեկավարի հետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Գյուղատնտեսության զարգացման միջազգային հիմնադրամի (IFAD) հայաստանյան ծրագրերի ղեկավար Հեննինգ Պեդերսենին, ով մեր երկիր է ժամանել իր առաքելության ավարտի կապակցությամբ: Ողջունելով հյուրին ՀՀ կառավարությունում` Տիգրան Սարգսյանը նշել... մանրամասն »
Ստեղծվել է աշխատանքային խումբ, որը կմշակի Երևանի «Փոքր կենտրոնի» կառուցապատման վերաբերյալ օրինագիծ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Երևանի «Փոքր կենտրոնի» կառուցապատման կանոնակարգման աշխատանքների վերաբերյալ խորհրդակցություն: Վերջինիս մասնակցել են Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը. Երևանի գլխավոր ճարտարապետ Նարեկ... մանրամասն »

Тигран Саркисян принял делегацию германского Commerzbank-а
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую членом исполнительного совета, руководителем финансовых программ германского Commerzbank-а Кристофом Габриэлем Метце. Собеседники обсудили вопросы, касающиеся деятельности германского банка, его... подробности »
Среда, 23 Май 2012
Прощальная встреча с руководителем программ IFAD в Армении
Премьер-министр Тигран Саркисян принял руководителя армянских программ Международного фонда развития сельского хозяйства (IFAD) Хеннинга Педерсена, который прибыл в нашу страну в связи с завершением своей миссии. Приветствуя гостя в Правительстве Республики Армения,... подробности »
Создана рабочая группа, которая разработает законопроект о застройке «Малого центра» Еревана
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось совещание по вопросам упорядочения работ по застройке «Малого центра» Еревана. В нем приняли участие мэр Еревана Тарон Маргарян, главный архитектор Еревана Нарек Саркисян,... подробности »