Ուրբաթ, 27 Ապրիլի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է «Կորսան Կորվիամ Կոնստրուքսյոն Էս Ա» իսպանական ընկերության նախագահ Ֆրանցիսկո Գարսիա Մարտինի գլխավորած պատվիրակությանը: Նշենք, որ ՀՀ կառավարության 2012 թ. ապրիլի 26-ի նիստում հաստատվել էր Հայաստանի Հանրապետության և Ասիական... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է «Քենդլ» նախագծի իրականացման աշխատանքներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ Երևանի «Քենդլ» արագացուցչային հետազոտությունների ինստիտուտում տեղի է ունեցել «Քենդլ» նախագծի համակարգորղ խորհրդի նիստը: Մինչ օրակարագային հարցերի շուրջ քննարկումներին անցնելը՝ կառավարության ղեկավարը ծանոթացել է... մանրամասն »

Подписан договор об осуществлении строительных работ
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую президентом испанской компании «Корсан Корвиам Конструксьон Эс А» Франциско Гарсиа Мартином. Отметим, что на состоявшемся 26 апреля 2012 года заседании Правительства Армении были утверждены... подробности »
Премьер-министр ознакомился с работами по реализации проекта «Кендл»
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Ереванском институте ускорительных исследований «Кендл» состоялось заседание координационного совета проекта «Кендл». Перед тем, как перейти к обсуждению вопросов повестки дня, Премьер-министр... подробности »