Երկուշաբթի, 20 Փետրվարի 2012
Ուկրաինայից Հայաստան է ներկրվել 2 հազար 865 տոննա բարձրորակ պարարտանյութ: Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Երևանի «Կարմիր բլուր» կայարանում ներկա է գտնվել ներկրված պարարտանյութի վագոնների բեռնաթափմանը։ Կառավարության ղեկավարը տեղում անձամբ է լսել գյուղատնտեսության... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը ԶՈՒ-ի բարձրագույն սպայակազմին է ներկայացրել ՀՀ տնտեսական քաղաքականությունը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ՀՀ պաշտպանության նախարարությունում մասնակցել է զինված ուժերի ղեկավար կազմի օպերատիվ հավաքին: Կառավարության ղեկավարը ներկայացրել է Հայաստանի տնտեսական քաղաքականությունը, պատասխանել բարձրաստիճան սպաներին հետաքրքրող հարցերին: Նշելով, որ... մանրամասն »

Понедельник, 20 Февраль 2012
Из Украины в Армению ввезено 2 тысячи 865 тонн высококачественных удобрений. Премьер-министр Тигран Саркисян на ереванской станции «Кармир блур» присутствовал на разгрузке вагонов с импортированными удобрениями. Глава Правительства на месте лично выслушал... подробности »
Тигран Саркисян представил высшему офицерскому составу ВС экономическую политику Республики Армения
Премьер-министр Тигран Саркисян в Министерстве обороны Республики Армения принял участие в оперативном сборе руководящего состава Вооруженных Сил. Глава Правительства представил экономическую политику Армении, ответил на вопросы, интересующие высокопоставленных... подробности »