Ուրբաթ, 8 Հուլիսի 2011
Վարչապետը մասնակցել է հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի 13-րդ նիստին
Ռոստովում այսօր աշխատանքներն է սկսել Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովը։ Նախքան 13-րդ նիստի բացումը տեղի է ունեցել հանձնաժողովի համանախագահներ` ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և ՌԴ տրանսպորտի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետն այցելել է Դոնի Ռոստովի «Ռոստսելմաշ» կոմբայնների գործարան
Հայաստանի վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր հայ-ռուսական միջկառավարական տնտեսական հանձնաժողովի նիստի շրջանակներում այցելել է Դոնի Ռոստովի «Ռոստսելմաշ» կոմբայնների գործարան: ՀՀ կառավարության ղեկավարը Ռոստովի փոխնահանգապետ, գյուղնախարար Վլադիմիր Չերկեզովի և... մանրամասն »
Մեկնարկել է ՀՀ կառավարության ղեկավարի աշխատանքային այցը Դոնի Ռոստով
Նախօրեին մեկնարկել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի աշխատանքային այցը Ռուսաստանի Դաշնություն։ Կառավարության ղեկավարը Դոնի Ռոստով է մեկնել հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի հերթական` 13-րդ նիստին մասնակցելու նպատակով։ Վարչապետի... մանրամասն »

Пятница, 8 Июль 2011
Премьер-министр принял участие в 13-м заседании Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Российской Федерацией
В Ростове-на-Дону сегодня начала работу Межправительственная комиссия по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Российской Федерацией. Перед открытием 13-го заседания состоялась встреча сопредседателей Комиссии – Премьер-министра Республики... подробности »
Премьер-министр Республики Армения в Ростове-на-Дону посетил завод по производству комбайнов «Ростсельмаш»
Премьер-министр Армении Тигран Саркисян сегодня в рамках заседания Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Российской Федерацией в Ростове-на-Дону посетил завод по производству комбайнов «Ростсельмаш». Глава... подробности »
Начался рабочий визит Премьер-министра Республики Армения в Ростов-на-Дону
Вчера начался рабочий визит Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна в Российскую Федерацию. Глава Правительства прибыл в Ростов-на-Дону для участия в очередном, 13-м заседании Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между... подробности »