Երկուշաբթի, 2 Մայիսի 2011
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր «Ակադեմիա» պատկերասրահում ներկա է գտնվել պատմական Հայաստանի Անի մայրաքաղաքի հիմնադրման 1050-ամյակին նվիրված ցուցահանդեսին, որը կազմակերպվել է Արարատյան Հայրապետական թեմի և Աշխարհի հայ նկարիչների միավորման կողմից: Կառավարության... մանրամասն »
Վարչապետը հուշամեդալներով է պարգևատրել Հայաստանի տնտեսությունում ներդրումներ կատարած գործարարներին
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ տնտեսության զարգացման գործում մեծ ներդրում ունեցած գործարարների պարգևատրման արարողությունը: Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ մայիսի 1-ի` աշխատանքի օրվա առթիվ և 2010թ. ընթացքում ՀՀ տնտեսությունում կատարած ներդրումների ու... մանրամասն »
Վարչապետը շնորհավորել է ԱՌԿԱ լրատվական գործակալության 15-ամյակը
Նախօրեին վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորել է ԱՌԿԱ լրատվական գործակալության ողջ անձնակազմին՝ գործակալության ստեղծման 15-րդ տարեդարձի կապակցությամբ: Վարչապետի ուղերձում մասնավորապես ասվում է. «Տնտեսական լրագրությունը ժուռնալիստիկայի ամենապատասխանատու ու բարդ... մանրամասն »

Понедельник, 2 Май 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня посетил выставку, посвященную 1050-летию основания столицы историческoй Армении – города Ани, которая организована в картинной галерее «Академия» Араратской Патриаршей епархией и Союзом армянских художников мира. Глава... подробности »
Премьер-министр наградил памятными медалями бизнесменов, осуществивших инвестиции в экономику Армении
Сегодня в Правительстве состоялась церемония награждения бизнесменов, внесших большой вклад в дело развития экономики Республики Армения. Решением Премьер-министра Тиграна Саркисяна по случаю Дня труда 1 мая, за осуществленные в течение 2010 года инвестиции в экономику... подробности »
Премьер-министр поздравил информационное агентство «АРКА» с 15-летием
Накануне Премьер-министр Тигран Саркисян поздравил весь коллектив информационного агентства «АРКА» с 15-летием создания агентства. В послании Премьер-министра, в частности, говорится: «Экономическая журналистика является одной из самых ответственных и сложных... подробности »