Հինգշաբթի, 24 Փետրվարի 2011
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Խ. Աբովյանի անվան հայկական պետական մանկավարժական համալսարանի խորհրդի նիստին
Այսօր տեղի է ունեցել Խաչատուր Աբովյանի անվան հայկական պետական մանկավարժական համալսարանի խորհրդի նիստ, որը վարել է վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Օրակարգում Խ. Աբովյանի անվան հայկական պետական մանկավարժական համալսարանի ռեկտորի ընտրության հարցն էր։ Բուհի... մանրամասն »
Գերակշռում են սոցիալական ուղղվածության որոշումները
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ ՀՀ կառավարությունը հաստատել է ՀՀ մաքսային սահմանով «Ժամանակավոր ներմուծում» ռեժիմով ՀՀ քաղաքացիների կողմից ներմուծված տրանսպորտային միջոցների մաքսազերծմանն աջակցելու... մանրամասն »

Четверг, 24 Февраль 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в заседании Совета Армянского государственного педагогического университета имени Х.Абовяна
Сегодня состоялось заседание Совета Армянского государственного педагогического университета имени Хачатура Абовяна, которое вел Премьер-министр, председатель Совета Тигран Саркисян. На повестке дня стоял вопрос избрания ректора Армянского государственного... подробности »
Преобладают постановления социальной направленности
Сегодня состоялось заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Правительство Республики Армения утвердило порядок предоставления кредитов за счет госбюджета Армении с целью содействия растаможиванию... подробности »