Երկուշաբթի, 27 Դեկտեմբերի 2010
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ներկա է գտնվել «Գլաձոր» կառավարման համալսարանի հիմնադրման 20-ամյակի առթիվ կազմակերպված տոնական միջոցառմանը։ Տիգրան Սարգսյանը կառավարության անունից շնորհավորել է համալսարանին` 20-ամյակի առթիվ` հոբելյանը կարևորելով նախևառաջ... մանրամասն »
Հայկական ռոք ասոցացիայի հիմնադրմանը նվիրված փառատոնը անց է կացվել վարչապետի աջակցությամբ
Գաբրիել Սունդուկյանի անվան ազգային ակադեմիական թատրոնում դեկտեմբերի 26-ին կայացավ Հայկական ռոք ասոցացիայի հիմնադրմանը նվիրված փառատոն: Միջոցառմանը ներկա է գտնվել Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը, ով ասոցիացիայի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահն է:... մանրամասն »

Премьер-министр принял участие в мероприятии, посвященном 20-летию университета управления «Гладзор»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня присутствовал на праздничном мероприятии, организованном по случаю 20-летия основания университета управления «Гладзор». Тигран Саркисян от имени Правительства поздравил университет с 20-летием, отметив важность юбилея... подробности »
Посвященный основанию Армянской рок-ассоциации фестиваль проведен при содействии Премьер-министра
В Национальном академическом театре имени Габриела Сундукяна 26 декабря состоялся фестиваль, посвященный основанию Армянской рок-ассоциации. На мероприятии присутствовал Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян, который является председателем совета... подробности »