Հինգշաբթի, 18 Նոյեմբերի 2010
Վաղը` նոյեմբերի 19-ին, վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը երկօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Սանկտ Պետերբուրգ` մասնակցելու Անկախ պետությունների համագործակցության (ԱՊՀ) կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստին և Եվրասիական տնտեսական... մանրամասն »
Բիզնեսի բեռը կթեթևանա, սպառողների անվտանգությունը չի տուժի
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Մինչ նիստի օրակարգին անցնելը վարչապետն անդրադարձել է երկու շաբաթ առաջ իր կողմից տրված հանձնարարականների կատարման ընթացքին և այն փոփոխություններին, որ կատարվում են ՀՀ առողջապահության,... մանրամասն »
Բարև ձեզ հարգելի գործընկերներ, Կառավարության նիստը ես ուզում եմ սկսել` անդրադառնալով երկու շաբաթ առաջ տրված հանձնարարականներին և այն փոփոխություններին, որ մենք իրականացնում ենք առողջապահության, կրթության և գիտության, գյուղատնտեսության և ֆինանսների... մանրամասն »

Четверг, 18 Ноябрь 2010
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Перед тем, как перейти к повестке дня заседания, Премьер-министр коснулся хода выполнения данных две недели назад поручений и тех изменений, которые осуществляются в... подробности »
Правительственная делегация отправится в Санкт-Петербург
Правительственная делегация во главе с премьер-министром Армении Тиграном Саркисяном в пятницу отправится в Санкт-Петербург с двухдневным рабочим визитом. В состав армянской делегации вошли вице-премьер, министр территориального управления Армении Армен Геворкян,... подробности »
Здравствуйте, уважаемые коллеги, Я хочу начать заседание Правительства, коснувшись данных две недели назад поручений и тех изменений, которые мы осуществляем в министерствах здравоохранения, образования и науки, сельского хозяйства и финансов, имея основной целью... подробности »