Երեքշաբթի, 30 Մարտի 2010
Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել Եվրոպական Միության հետ Հայաստանի Հանրապետության համագործակցությունը համակարգող հանձնաժողովի հերթական նիստ, որը վարել է վարչապետ, հանձնաժողովի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Վարչապետը, մասնավորապես, նշել է. «Մեր նպատակն է... մանրամասն »
ՀՀ կառավարության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունը և Տնտեսական բարեփոխումների վերլուծական-տեղեկատվական կենտրոնը ս.թ. մարտի 31-ին, ժամը 11։00-ին, ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում հրավիրում են մամուլի ասուլիս հետևյալ թեմայով. «Սոցիալական... մանրամասն »
Մեկնարկել են Հայրենական մեծ պատերազմում տարած հաղթանակի 65-րդ տարեդարձին նվիրված միջոցառումները
Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել 1941-1945 թթ. Հայրենական մեծ պատերազմում տարած հաղթանակի 65-րդ տարեդարձին նվիրված միջոցառումները կազմակերպող պետական հանձնաժողովի նիստ, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ, վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Բացման խոսքում վարչապետը,... մանրամասն »

Вторник, 30 Март 2010
Сегодня в Правительстве РА состоялось очередное заседание Комиссии по координации сотрудничества Республики Армения с Европейским Союзом, которое вел Премьер-министр, председатель комиссии Тигран Саркисян. Премьер-министр, в частности, отметил: «Наша цель –... подробности »
Стартовали мероприятия, посвященные 65-й годовщине Победы в Великой Отечественной войне
Сегодня в Правительстве РА состоялось заседание Государственной комиссии по организации мероприятий, посвященных 65-й годовщине Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг., которое вел председатель комиссии, Премьер-министр Тигран Саркисян. В своем вступительном... подробности »