Ուրբաթ, 18 Դեկտեմբերի 2009
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Ազգային անվտանգության ծառայողի օրվան նվիրված տոնական միջոցառմանը։ Տիգրան Սարգսյանը ՀՀ կառավարությանն առընթեր Ազգային անվտանգության ծառայության տնօրեն Գորիկ Հակոբյանին է հանձնել նախորդ օրը ՀՀ Նախագահի հրամանագրով նրան... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել «Հազարամյակի մարտահրավեր» հիմնադրամի կառավարման խորհրդի նիստ
Այսօր տեղի է ունեցել «Հազարամյակի մարտահրավեր» հիմնադրամ-Հայաստան» ՊՈԱԿ-ի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը, որը վարել է խորհրդի նախագահ,  վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Օրակարգի առաջին հարցը վերաբերում էր «ՀՀ ոռոգման և դրենաժի ազգային քաղաքականության»... մանրամասն »
ՀՀ կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի նիստ կառավարությունում
Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Խորհուրդն ի գիտություն է ընդունել ՀՀ հակակոռուպցիոն ռազմավարության և դրա իրականացման 2009-2012 թթ. միջոցառումների կատարման ընթացքի... մանրամասն »

Премьер-министр поздравил служащих Национальной безопасности
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в праздничном мероприятии, посвященном Дню служащего Национальной безопасности. Тигран Саркисян вручил директору Службы национальной безопасности при Правительстве РА Горику Акопяну погоны генерал-полковника, а... подробности »
Состоялось заседание Совета управления фонда «Вызов тысячелетия»
Сегодня состоялось очередное заседание Совета управления ГНКО «Фонд «Вызов тысячелетия - Армения», которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Первый вопрос повестки дня относился к утверждению концепции «Национальной политики... подробности »
Заседание в Правительстве Совета по борьбе с коррупцией РА
Сегодня в Правительстве РА состоялось заседание Совета по борьбе с коррупцией, которое вел председатель Совета, Премьер-министр Тигран Саркисян. Совет принял к сведению сообщения членов Совета о ходе осуществления Антикоррупционной стратегии РА и выполнении... подробности »